Nanomateriały i kompozyty


environmental Doświadczenie zespołu pracowników IZNAB Sp. z o.o. , z działu Materiały i Kompozyty obejmuje szeroki wachlarz kompleksowych procesów produkcyjnych do otrzymania materiałów kompozytowych, a także aplikacji i rozwiązań dotyczących działalności gospodarczej. Nasz zespół ekspertów (w tym inżynierów materiałów, chemików i fizyków) ma obszerną wiedzę dotyczacą większości procesów technologicznych wykorzystywaną praktycznie w każdym zastosowaniu. Jesteśmy wyjątkowo dobrze przygotowani do wspierania Twoich dzialań w tworzeniu złożonych produktów wykorzystujacych materiały kompozytowe, a takze procesów technologicznych w celu uzyskania maksymalnych korzyści dla Twojej firmy.

Co ważne, znamy także ograniczenia materiałów kompozytowych.Nie tylko chcemy sprzedać Państwu najnowsze materiały lub sprzęt, lecz przede wszystkim będziemy jako pierwsi doradzać czy materiał kompozytowy jest właściwym wyborem w danej sytuacji.

W naszej pracy łączymy najlepsze doświadczenie odpowiednio dobrane do wykonywanego zadania, czerpiąc z wieloletniego doświadczenia w różnych działach przemysłu produkcji materiałów kompozytowych.

Ponadto nasze umiejętności obejmują szeroki zakres działalności, w szczególności wybór materiałów i procesów, dogłębnej znajomości procesów termoplastycznych i termoutwardzalnych, użycia autoklawu i metod ciśnieniowych w celu wykonania form odlewniczych, jak również rozwijanie zastosowań w przemyśle: budowniczym, lotniczym, motoryzacyjnym, medycznym, morskim i rolnictwie.

environmental

IZNAB Sp. z o.o. rozwija nowe technologie, które uczynią przemysł kompozytów jeszcze bardziej konkurencyjnym ekonomicznie i ekologicznie odpowiedzialny, a ktore pomagamy wprowadzać na rynek. Nasze działania na rzecz rozwoju materiałó i kompozytów koncentrują się zatem na czterech głównych obszarach: żywicach i włóknach pochodzenia naturalnego, nanokompozytach, wzmacnianych tworzywach sztucznych i kompozytach z włókien sztucznych.

Formularz kontaktowy

Środowisko naturalne i zmiany klimatyczne

environment_and_climate_change
Czytaj więcej

Efektywność energetyczna

energy_efficiency

...

Czytaj więcej

Nanomateriały i Kompozyty

materials_and_composites

...

Czytaj więcej

Zarządzanie w dziale B+R


management_of_r&d

...

Czytaj więcej